O'Rourke Named D-3 Ohio Football "Coach of the Year"

(Hillsboro Coach Jack O'Rourke pictured above being interviewed by WSRW's Dave Hilliard)


Hillsboro's Jack O'Rourke headlines the list of honorees on the Division 3 All Ohio Football selections, being named state Coach of the Year.  


Divisions 2 and 3 All-Ohio teams were announced Tuesday by a statewide media panel. The teams were selected by members of the Ohio Prep Sportswriters Association.

 

Hillsboro Coach, Jack O'Rouke was selected as the D3 Coach of the Year. The Indians' Josh Keets earned Second Team Offense. Hillsboro's Reece Bloomfield, Max Conover, Deon Burns, Logan Hester and Mason Swayne were D3 Special Mention.


Four Chillicothe players: Bradley Rinehart, J'Quan Harris, Pat Rourke and Chris Postage received special mention in D2. Teays Valley's Taylor Robinson was named Second Team Defense in D2. The Vikings' Tristan McDaniel was a D2 Special Mention. Justin Shoemaker of Miami Trace was a D3 Special Mention.


Jackson's Reid Evans, Jared Icenhower, Matt Humphreys and Brody Landrum were D3 Special Mentions with The Ironmen's Brice Parks selected for D3 First Team Defense.


Complete selections for Divisions II & III are available below.


2018 DIVISION 3 OPSWA ALL-OHIO FOOTBALL TEAMS

Offensive player of the year: Ethan Heller, Thornville Sheridan

Defensive player of the year: Cade Stover, Lexington

Coach of the year: Jack O’Rourke, Hillsboro

 

First team offense

Quarterbacks: Ethan Heller, Thornville Sheridan, 6-0, 175, sr.; Bridger Cline, Millersburg West Holmes, 5-11, 180, jr.; Jon Tomcufcik, Chagrin Falls Kenston, 6-1, 195, jr.; Sam Seeker, Tallmadge, 6-2, 195, sr. Running backs: Savon Edwards, Jr., Columbus Eastmoor Academy, 5-7, 170, sr.; Terion Stewart, Sandusky, 5-9, 205, jr.; Jack Porter, Chagrin Falls Kenston, 5-10, 180, jr.; Jack Fessler, Middletown Fenwick, 5-10, 180, sr. Receivers: Shane Jones, Millersburg West Holmes, 6-1, 190, sr.; Jacob Rhodes, Thornville Sheridan, 5-10, 170, sr.; Matt Buser, Richfield Revere, 5-9, 185, sr.; Blane Himmelheber, Alliance Marlington, 6-0, 175, sr. Linemen: Payton Collins, Columbus Hartley, 6-7, 250, sr.; Jim McAdams, Parma Padua, 6-5, 300, sr.; Ryan Smith, Medina Buckeye, 6-3, 270, sr.; Ethan Knisley, Bellbrook, 6-3, 305, sr.; Jeremiah Hollins, Zanesville, 6-0, 286, sr.; Alex Robarge, Chagrin Falls Kenston, 6-4, 315, sr.; Trey Leroux, Norwalk, 6-8, 315, jr. Kicker: Sam Webster, Richfield Revere, 5-10, 205, sr.

First team defense

Linemen: Shane Cokes, Dayton Chaminade Julienne, 6-3, 240, sr.;  DeeArius Reese, Akron East, 6-2, 180, sr.; Colt Jennings, Parma Padua, 6-1, 240, sr.; Brenan Knueve, Wapakoneta, 6-0, 260, sr.; Tche Leroux, Norwalk, 6-3, 225, sr. Linebackers: Joey Velazquez, DeSales, 6-1, 210, sr.; Josh Baldridge, Millersburg West Holmes, 6-1, 190, sr.; Nate Rieple, Mentor Lake Catholic, 5-10, 180, sr.; Crishawn Long, Parma Padua, 6-1, 190, sr.; Matt Centers, Franklin, 6-1, 200, sr.; Bangally Kamara, Akron East, 6-3, 195, jr.; Zach Urda, Chardon Notre Dame-Cathedral Latin, 6-0, 215, sr. Backs: Cade Stover, Lexington, 6-5, 220, sr.; Micah Coleman, Columbus Eastmoor Academy, 5-7, 180, sr.; Brice Parks, Jackson, 5-10, 180, jr.; Max Showalter, Bay Village Bay, 6-2, 196, sr.; Bo Buttermore, Granville, 5-8, 160, jr.; Antwann Martin, Kettering Alter, 6-1, 190, jr. Punter: Craig Zies, Granville, 6-1, 160, sr.

Second team offense

Quarterbacks: Cameron Crouch, Granville, 6-1, 180, sr.; Baron May, New Philadelphia, 6-2, 190, jr.; Marquise Laster, Columbus Eastmoor Academy, 5-11, 155, sr. Running backs: Jalan January, Columbus Hartley, 5-10, 215, jr.; Trevon Raymore, Norwalk, 5-10, 223, sr.; Josh Keets, Hillsboro, 6-2, 245, sr.; Tyler Scott, Norton, 6-1, 170, jr.; Jon McKnight, Chardon, 5-10, 185, sr. Receivers: Bransen Stanley, Chagrin Falls Kenston, 6-1, 170, sr.; Dominic Wilcox, Dayton Chaminade Julienne, 6-2, 185, sr.; Sam Zemis, New Philadelphia, 6-1, 185, jr. Tight end: Jordan Kirkbride, Columbus Hartley, 6-4, 240, sr. Linemen: Josh Warren, Columbus Eastmoor Academy, 6-3, 255, sr.; Keaton Macauley, Millersburg West Holmes, 6-3, 275, sr.; Joe Rutherford, Granville, 6-3, 265, sr.; Jaison Williams, Trotwood-Madison, 6-4, 285, sr.; Robert White, Akron East, 6-1, 315, sr. Kicker: Matteo Agriesti, Columbus Hartley, 5-10, 160, sr.

Second team defense

Linemen: Lawrence Kynard, Toledo Scott, 6-5, 255, sr.; Brian Adams, Parma Heights Holy Name, 6-2, 255, sr.; Aaron Maley, Alliance, 5-10, 210, sr.; Kennedy Coates, Trotwood-Madison 5-10, 210, sr.; Connor Meyer, Kettering Alter, 6-3, 265, sr.; Raymon Patton, Columbus Hamilton Township, 5-7, 211, sr. Linebackers: Grant Horvath, Columbus Watterson, 6-2, 215, sr.; Jacob Morgan, Thornville Sheridan, 5-9, 175, sr.; D.J. Bowman, Chardon, 5-10, 185, jr.; DJ McDonald, Bellefontaine, 5-11, 195, sr.; Daquine Petty, Columbus South, 6-2, 213, sr.; Cameron Cox, Alliance, 6-3, 210, sr. Backs: Andy Anthony, Delaware Buckeye Valley, 5-10, 155, jr.; Anthony Sciarroni, Columbus DeSales, 6-0, 180, sr.; De’Zion Coleman, Cincinnati Hughes, 5-10, 170, jr.; Daishaun Hill, Rocky River, 6-2, 185, sr.; Nick Franklin, Chagrin Falls Kenston, 5-11, 170, sr.; Richie Eyre, Tallmadge, 5-9, 180, sr. Punter: Darrick Gibbons, Zanesville, 6-0, 225, sr.

Third team offense

Quarterbacks: Clay Davis, Athens, 6-2, 218, sr.; Josh Anderson, New Richmond, 5-10, 190, sr.; Colin McNamara, Aurora, 6-1, 195, sr.; Jayshon Bester, Cleveland Collinwood, 5-8, 165, sr.; Connor Bazelak, Kettering Alter, 6-4, 215, sr. Running backs: Evan Kaeck, Wapakoneta, 6-1, 205, jr.; Sonny Ray Jones II, Ravenna, 6-0, 175, sr.; Justin Sloan, Bellbrook, 5-7, 165, sr.; Rob Savin, Niles McKinley, 5-10, 190, sr. Receivers: Jordan Walker, Parma Padua, 5-9, 170, sr.; Jack Voudouris, Hunting Valley University, 6-3, 195, sr. Tight end: Justin Stephens, Trotwood-Madison, 6-6, 225, sr. Linemen: Drew Davis, Columbus Watterson, 6-4, 245, sr.; Ben Christman, Richfield Revere, 6-6, 300, so.; Matt Sawicki, Parma Heights Holy Name, 6-1, 250, sr.; Carson McNellie, Mentor Lake Catholic, 6-1, 270, sr.; Devin Lee, Clyde, 6-3, 325, sr. Kicker: Luka Zurak, Mentor Lake Catholic, 5-11, 160, sr.

Third team defense

Linemen: Kyle Hooper, Zanesville Maysville, 6-2, 295, sr.; Francis Sherman, Bay Village Bay, 6-3, 225, sr.; PJ Hallof, Canfield, 6-3, 230, sr. Linebackers: Elijah Hairston, Columbus Beechcroft, 6-2, 195, sr.; Mason Sawyer, Columbus Hartley, 6-1, 220, jr.; Tommy Wolfe, Granville, 6-0, 190, sr.; Dom Monaco, Medina Buckeye, 6-3, 205, sr.; Ross Hartman, Rocky River, 6-0, 195, sr.; Matt Ikiodi, Chagrin Falls Kenston, 5-10, 180, sr. Backs: Syquee Womack, Columbus Centennial, 5-10, 180, so.; Devon Wooden, Columbus Beechcroft, 5-10, 155, jr.; John Harris, Parma Padua, 5-10, 175, jr.; Graham Aldredge, Aurora, 6-3, 180, sr.; Sean Fitzgerald, Mentor Lake Catholic, 6-2, 170, sr. Punter: Patrick Green, Rocky River, 6-2, 175, sr.

 Special mention

Haisuan Martin, Columbus South; Luchene Davis, Columbus Centennial; Zach Garber, Delaware Buckeye Valley; Kealin Harden, Columbus Independence; Phillip Cole, Columbus Hartley; Zach Walsh, Granville; Darius Littlefield, Columbus Independence; Lamont Rankin, Columbus Centennial; Deonte Wade, Columbus Marion-Franklin; Kiron Anderson, Columbus Hartley; Quintell Quinn, Columbus DeSales; Alhaji Sidibe, Columbus Beechcroft; Michael Crawford, Cincinnati Mount Healthy; Ryan Martin, Vandalia Butler; Davon Starks, Hamilton Badin; Cam Coomer, Wilmington; Bryant Johnson, Vandalia Butler; Marcus Wood, Greenville; Caden Clark, Piqua; Ryan Pool, Bellefontaine; Sam Secrest, Middletown Fenwick; Trevor VanVliet, Hamilton Ross; Ben Sauls, Tipp City Tippecanoe; Nathaniel Armstrong, Kettering Alter; Fred Butts, Dayton Carroll; Lonnie Phelps, Cincinnati Mount Healthy; Nick Coyle, Vandalia Butler; Jason Fehr, Cincinnati McNicholas; Mason Gostomsky, Tipp City Tippecanoe; Diego Neri, Cincinnati Northwest; Evan Schlensker, Hamilton Badin; Sammy Anderson, Trotwood-Madison; Ta’Ronn Britt, Trotwood-Madison; Henry Nenni, Middletown Fenwick; RJ Clesceri, Middletown Fenwick; Tony Munos, Marietta; Reece Bloomfield, Hillsboro; Reid Evans, Jackson; Taylor Deem, Thornville Sheridan; Max Conover, Hillsboro; Jared Icenhower, Jackson; Deon Burns, Hillsboro; Evan Adams, Athens; Brandon Simoniette, Vincent Warren; Cole Casto, Thornville Sheridan; Evan Steenrod, Athens; Owen Loughman, Thornville Sheridan; Logan Maxfield, Athens; Justin Hynes, Athens; Logan Hester, Hillsboro; Matt Humphreys, Jackson; Lane Heller, Athens; Kail Hill, Marietta; Nick Ranalli, Thornville Sheridan; Mason Swayne, Hillsboro; Brody Landrum, Jackson; Justin Shoemaker, Washington C.H. Miami Trace; Brandon Haraway, Norwalk; Nick Koerper, Tiffin Columbian; Angelo Grose, Mansfield Senior; Chad Gunder, Tiffin Columbian; Anthony Hawkins, Mansfield Senior; Devin McBride, Wapakoneta; Chase Frankhauser, Tiffin Columbian; Garrison Smith, Norwalk; Andy Adams, Clyde; Michael Dwyer, Lexington; Alec Maloney, Norwalk; Jared Flewelling, Clyde; Alamar Grose, Mansfield Senior; Nick Herzog, Defiance; Christian Warren, Toledo Rogers; Kaden Livingston, Norwalk; Tabian Goodman, Tiffin Columbian; Aaron Chambers, Wapakoneta; Cam Farrar, Clyde; Ben Everson, Zanesville; Cale Ogi, Millersburg West Holmes; Caden Mercer, Zanesville Maysville, 6-2, 230, sr.; Julius Murphy, Zanesville; Jent Joseph, New Philadelphia; Grady Hay, Millersburg West Holmes; Jeremiah Norman, Zanesville; Justin Rimer, New Philadelphia; Noah Fulp, New Philadelphia; Braden Brock, Zanesville Maysville; Antoine Brandon, Zanesville; Mark Blitz, Millersburg West Holmes; Laterrian Cunningham, New Philadelphia; Gabe Howard, Zanesville Maysville; Kayden Male, Zanesville; Ike Gilt, Millersburg West Holmes; Ryan O’Donnell, Millersburg West Holmes; Carrick Miller, Millersburg West Holmes; Easton Smith, Zanesville Maysville; J.C. Curtis, Zanesville; Zarek Morgan, Zanesville; Cole Tompkins, Zanesville Maysville; Ethan Evancho, Zanesville Maysville; Josh Jones, Akron St. Vincent-St. Mary; Jared Mathie, Louisville; Jarod Tincher, Canfield; Jacob Lyons, Beloit West Branch; Robert White, Akron East; Luke Pritchett, Ravenna; Max Hartline, Louisville; Kyre Williams, Akron East; Nate Clingan, Lodi Cloverleaf; Colin Hritz, Canfield; Blake Jones, Norton; Anthony Watkins, Medina Buckeye; Deshawn Jones, Akron East; Bryce Zuppe, Louisville; Jack Robinson, Chardon Notre Dame-Cathedral Latin; Aidan McDonald, Chardon Notre Dame-Cathedral Latin; Michael Shoaf, Rocky River; Khari Tidmore, Hunting Valley University; Matt Iklodi, Chagrin Falls Kenston



2018 DIVISION 2 OPSWA ALL-OHIO FOOTBALL TEAMS

 

Offensive player of the year: Miyan Williams, Cincinnati Winton Woods

Defensive player of the year: Sam Jackson, Troy

Coach of the year: Shaq Washington, Maple Heights

 

First team offense

Quarterbacks: Raymell Byrd, Whitehall-Yearling, 6-0, 175, sr.; Alec Sayre, Dover, 6-0, 195, sr.; Max Denman, Whitehouse Anthony Wayne, 6-4, 180, sr.; Ryan Maloy, Avon, 5-11, 180, sr. Running backs: Miyan Williams, Cincinnati Winton Woods, 5-8, 186, jr.; Jaydon Culp-Bishop, Troy, 5-10, 183, sr.; Jamir Thomas, Massillon Washington, 6-1, 211, sr.; John Branham, Jr., 5-10, 218, sr.; Jack Spellacy, Olmsted Falls, 5-9, 180, sr. Receivers: Eric Curless, Cincinnati Anderson, 6-2, 190, sr.; Dimitri Mitsopoulos, Toledo St. John’s, 5-10, 170, jr.; Bernard Bates, Maple Heights, 5-7, 155, sr. Linemen: Zeke Correll, Cincinnati Anderson, 6-4, 280, sr.; Nolan Rumler, Akron Hoban, 6-4, 315, sr.; Kaden Lawler, Dresden Tri-Valley, 6-0, 200, sr.; Michael Bergen, Avon, 6-5, 277, sr.; Ryan Redifer, Whitehall-Yearling, 6-0, 240, sr.; Luke Vannest, North Canton Hoover, 6-4, 300, sr. Kicker: Kyle Rhonehouse, Holland Springfield, 6-2, 180, sr.

First team defense

Linemen: Sam Jackson, Troy, 6-0, 208, sr.; Vinny Sciurry, Massillon Perry, 6-5, 260, jr.; Jack Roesch, Avon, 6-3, 240, sr.; Will King, New Albany, 6-6, 225, sr.; Ja’Kobe Crowell, Toledo Central Catholic, 5-11, 210, jr.; Dontrez Brown, Fremont Ross, 6-2, 269, jr. Linebackers: Darren Davis, Canal Winchester, 5-11, 195, sr.; Chase Kendrick, Dresden Tri-Valley, 6-1, 215, sr.; Donald Willis, Garfield Heights, 6-2, 202, sr.; DeaMonte Trayanum, Akron Hoban, 6-0, 215, jr.; Ben Allen, Whitehouse Anthony Wayne, 6-1, 205, sr.; Mason McMillen, Wadsworth, 6-0, 206, sr.; Keon Freeman, Whitehall-Yearling, 6-0, 220, sr. Backs: Matt Salopek, Akron Hoban, 6-2, 210, sr.; Qian Magwood, Walnut Ridge, 6-0, 175, jr.; Nyles Beverly, Macedonia Nordonia, 6-0, 185, sr.; Alfred Dailey, Toledo Central Catholic, 6-1, 190, sr.; Ian Sexton, Dover, 6-0, 175, sr. Punter: Porter Wilson, Copley, 6-5, 195, sr.

Second team offense

Quarterbacks: Brady Lichtenburg, Toledo St. John’s, 6-1, 170, so.; Isaiah Murphy, Columbus Walnut Ridge, 6-4, 210, sr.; Dylan Dagley, Wooster, 5-10, 180, sr.; Connor Ashby, North Canton Hoover, 6-1, 170, so. Running backs: Michiah 5-Burton, New Albany, 5-10, 185, sr.; Khennedy Scagliozzo, Amherst Steele, 5-9, 180, sr.; Kyree Young, Barberton, 6-2, 195, so.; Jake Rogers, Medina Highland, 5-9, 170, sr.; Konner Riggs, Avon Lake, 5-11, 190, sr. Receivers: Kenyon Pannell, Dublin Scioto, 6-0, 185, sr.; Jase Bowen, Toledo Central Catholic, 6-1, 190, sr. Linemen: Vinnie Klempner, Toledo Central Catholic, 6-3, 280, sr.; Nick Vance, Olmsted Falls, 6-3, 250, sr.; Sam Lofton, Olmsted Falls, 6-1, 250, sr.; Jalen Bradley, Columbus Walnut Ridge, 6-4, 255, sr.; Isaiah Kamner, Parma Heights Vƒalley Forge, 6-0, 255, jr. Kicker: Griffin Crosa, Dublin Scioto, 6-2, 160, sr.

Second team defense

Linemen: Cayson Pfeiffer, Dublin Scioto, 6-0, 210, sr.; Frank Soukup, Painesville Riverside, 6-2, 240, sr.; Trae Henderson, Olmsted Falls, 6-1, 247, sr.; Anthony Booker, Cincinnati Winton Woods, 6-5, 280, sr.; Kionnie Dukes, Barberton, 6-1, 250, sr. Linebackers: Julius Wood, Columbus Walnut Ridge, 6-2, 185, sr.; Darren Anders, North Olmsted, 6-0, 212, sr.; Mark Steinmetz, Avon, 6-0, 195, sr.; Justin Schiets, Toledo Central Catholic, 6-1, 220, sr.; Quinten Howell, Hudson, 6-1, 215, sr.; Jack Grice, Wadsworth, 6-0, 205, jr.; Matthias Chmielewski, Parma Heights Valley Forge, 6-0, 205, sr. Backs: Michael Howard, Olmsted Falls, 5-9, 165, sr.; De’Von Fox, Maple Heights, 6-0, 180, sr.; Taylor Robinson, Ashville Teays Valley, 5-10, 165, sr.; Ryan Kerman, Morrow Little Miami, 6-1, 180, sr.; Luke Fedders, Avon Lake, 5-11, 165, sr.; Caleb Harris, Sidney, 5-10, 168, sr.; Cade Sterling, Dresden Tri-Valley, 5-10, 160, sr. Punter: Billy Boehlke, Cleveland Benedictine, 6-1, 190, sr.

Third team offense

Quarterbacks: Kyron Rogers, Dublin Scioto, 6-2, 185, sr.; Connor Haag, Lewis Center Olentangy, 6-0, 195, sr.; Joey Marousek, North Royalton, 6-3, 200, jr.; Robby Levak, 5-11, 200, sr. Running backs: Nick Perusek, Avon, 5-11, 170, jr.; Rondale Smith, Westerville North, 5-11, 205, sr.; Malachi Wise, Toledo St. Francis, 6-0, 205, sr.; Kay’Ron Adams, Warren Harding, 5-11, 195, sr.; Tyris Dickerson, Akron Hoban, 5-10, 210, sr.; Javarus Leach, Columbus Walnut Ridge, 5-9, 190, so. Receivers: Isaiah Johnson, Grafton Midview, 5-8, 155, sr.; Tre’Von Morgan, Massillon Washington, 6-6, 209, sr. Linemen: Deon Williams, Massillon Washington, 6-1, 261, sr.; Dez Turkson, Canal Winchester, 6-2, 220, sr.; Nolan Barber, Whitehouse Anthony Wayne, 6-2, 240, sr.; Donnie Hardin, Dublin Scioto, 6-2, 280, jr.; Jack Wilson, New Albany, 5-10, 220, sr.; Tino Arcuri, Youngstown Boardman, 6-3, 265, sr. Kicker: Jack Deneher, Dover, 6-4, 195, sr.

Third team defense

Linemen: Simahjay Warfield, Warren Harding, 5-11, 320, sr.; Tyler Jones, North Olmsted, 6-1, 281, sr.; Alex Huzicka, Youngstown Boardman, 6-3, 240, sr.; Kaleb Dave, Worthington Kilbourne, 6-0, 212, sr. Linebackers: Manny Powell, Westerville South, 5-9, 175, sr.; Kwauve Booker, Marion Harding, 6-2, 220, sr.; Nick McCafferty, Lewis Center Olentangy, 5-10, 185, sr.; Nathan Soto, Amherst Steele, 6-0, 210, sr.; Marlon Jordan, Garfield Heights, 6-1, 200, sr.; Brody Ingle, Cincinnati LaSalle, 6-1, 215, sr.; Jarin Curtis, Massillon Perry, 5-9, 210, sr.; Evan Brown, Trenton Edgewood, 6-4, 220, sr. Backs: Melvin Tinsley, Whitehall-Yearling, 5-10, 170, jr.; Ryan Tiell, Mount Vernon, 5-11, 170, jr.; Javion Binns, Garfield Heights, 5-10, 185, sr.; Max Turner, Massillon Washington, 6-0, 179, sr.; Alec Miller, Wadsworth, 6-3, 195, sr. Punter: Luke Pawlak, Sylvania Northview, 5-10, 180, sr.

 Special mention

Ryan Beckman, Avon Lake; Isiah Kammer, Parma Heights Valley Forge; Harry Hebert, Avon Lake; Bradley Rinehart, Chillicothe; J’Quan Harris, Chillicothe; Pat Rourke, Chillicothe; Chris Postage, Chillicothe; Luke Fargus, Dresden Tri-Valley; Kyler Folkert, Dover; Ethan Snyder, Dover; Jules Freeman, Dover; Jeff Bielski, Dover; Garrett French, Dresden Tri-Valley; Owen Poland, Dover; Austin Ward, Dover; Kyle Bradshaw, Dresden Tri-Valley; Mason Stutzman, Dover; Bruce Profitt, Medina Highland; Mason Tipton, Akron Hoban; Tye Hunt, Uniontown Lake; Maurice Moore, Warren Harding; Mike Carte, Barberton; Adam Luster, Massillon Perry; Joe Stoll, Wooster; Joe Michalowicz, Akron Hoban; Gavin Krska, Barberton; Kyshad Mack, Massillon Washington; Dean Clark, Massillon Washington; Devin Johnson, Holland Springfield; Jack Ryder, Toledo St. John’s; Nehemiah Cannon, Toledo Central Catholic; Merek Toerne, Toledo St. John’s; Gunner Olsen, Toledo St. Francis; Malachi Wyse, Toledo St. Francis; Ezra Scott, Whitehouse Anthony Wayne; Brady Lichtenberg, Toledo St. John’s; Matt Fortner, Sylvania Northview; Josh Bever, Ashland; Garrett Schneider, Fremont Ross; Victor Copeland, Toledo Central Catholic; Matthew Griffin, Toledo Central Catholic; Andrew Parker, Toledo Central Catholic; Jacob Gordon, Whitehouse Anthony Wayne; Connor Kinnett, Harrison; Wade Phillips, Trenton Edgewood; Sincere Wells, Xenia; Nak’emon Williams, Kings Mills Kings; Spencer Klopfenstein, Troy; Joey Newton, Cincinnati Anderson; Rae’Quan Prince, Cincinnati Winton Woods; Ratez Roberts, Sidney; Levi Tidwell, Harrison; Ben Blevins, Morrow Little Miami; Nathan Garber, Troy; Sam Lockwood, Xenia; Andrew Naughton, Kings Mills Kings; Andy Weaver, Trenton Edgewood; Kyle Farfsing, Harrison; Jameel Clark, Cincinnati Withrow; Braydon Dean, Sidney; De’anthony Martin, Dayton Belmont; Blake Burton, Troy; Jalen Engleman, Cincinnati Winton Woods; Jimmy O’Toole, Cincinnati Anderson; Hunter Warner, Fairborn; Nick Willis, Xenia; Jay Cheatham, Kings Mills Kings; Waseem Ficklin, Cincinnati Winton Woods; Tyquan Fleming, Cincinnati Winton Woods; Darren Taborn, Sidney; Drew Nieman, Cincinnati LaSalle; Tristan McDanel, Ashville Teays Valley; Stephan Byrd, Canal Winchester; Luke Riedel, Lewis Center Olentangy; Mike Hawkins, Lewis Center Olentangy; Christian Harvey, Watkins Memorial; Jack Scharfe, New Albany; Brode White, New Albany; Jared Bulluck, Canal Winchester; Day’myrin Jones, Columbus Franklin Heights; Noah Hubbard, Mount Vernon.

title

Content Goes Here